Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Vivense’den İskandinav Minimalizminin En Güzel Örneği: Merlin Koltuk Seti

Vivense Collection’ın kuzeyli çizgileriyle çağı yakalayan koltuk seti Merlin, modüler tasarımıyla evlerde değişimi modern çizgilerle kurguluyor.

Vivense’den İskandinav Minimalizminin En Güzel Örneği: Merlin Koltuk Seti Vivense’den İskandinav Minimalizminin En Güzel Örneği: Merlin Koltuk Seti Pinterest


 

Vivense’nin özel koleksiyonlarını bir araya getirdiği Vivense Collection, yaşam alanlarınıza yeni renkler katmaya devam ediyor. İskandinav minimalizmini fonksiyonellikle birleştiren Merlin, tasarımcısı Emanuele Patton’un kuzeyli çizgilerini modern bir stil anlayışıyla yorumluyor. 50’den fazla kumaş, 21 modül, 2 sehpa ve 5 farklı ayak seçenekleriyle ihtiyaca göre şekillendirebileceğiniz koltuk seti, evinde sadelik arayanlara sofistike ve ayrıcalıklı bir tasarım sunuyor.
 
Farklı Modlar için Farklı Modüller
21 modülüyle birbirinden farklı 12 koltuk yaratabildiğiniz Merlin, ihtiyaca yönelik çözümlerle hayatınızı kolaylaştırıyor. Aileniz ya da arkadaşlarınızla geçireceğiniz kalabalık ve eğlenceli anlara ev sahipliği yapacak geniş salonlardan, fonksiyonelliğin ön plana çıktığı küçük ve sade yaşam alanlarına kadar her ölçekte yaşam tarzınıza uyum sağlıyor.
Merlin; tekli, ikili, uzanma koltuklu ve kitaplıklı modülleri sayesinde kullanıcılarıyla kurduğu bağları inovatif çözümlerle zenginleştiriyor. Bağımsız parçalarla bir koltuk takımı veya köşe koltuk oluşturmak da mümkün oluyor.  
 
 
 
Huzur Dolu Salonlar
Salonların vazgeçilmezi konfor için yumuşak oturumuyla öne çıkan Merlin, kusursuz bir rahatlık vadediyor. Oturum ve sırt minderleri rahatlamak ve dinlenmek için ideal bir doku sunarken, yaşam alanlarınız huzur doluyor.

 

Merlin’in ahşap ve metal olmak üzere iki ayak seçeneği bulunuyor. Ahşapta siyah, natural, ceviz; metal seçeneğinde ise gold ve siyah opsiyonlarla farklı zevklere hitap ediyor.
 
Enerjinizi Değiştirecek Renkler
Merlin koltuk setinin Dark, Silver, Gray ve Dark Gray olmak üzere dört ana renk seçeneği bulunuyor. Vivense Exclusive Kumaş Koleksiyonu’nun zengin seçkisinden yapılacak seçimlerle renk skalası da genişliyor. Lacivertten kiremit rengine kadar evinizin doğasını değiştirecek renkler yaşamla iç içe sahip tasarımıyla öne çıkan Merlin’i tamamlıyor.  Keten veya şönil içerikli kumaşlar, silinebilir özelliğiyle de yaşam alanlarında çözümler üretmeye devam ediyor.
 
 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X