Yaprak Medine ile #SS21

Şimdilerde Menajerimi Ara dizisinde izlediğimiz Yaprak Medine ile sezonun en yeni görünümleri eşliğinde hayaller kurduk.

Yaprak Medine ile #SS21 Yaprak Medine ile #SS21 Pinterest


 

Yaprak Medine ile buluşmamız Menajerimi Ara’nın senaryosunu aratmıyor. Moda direktörümüz NazlıKayran’ın seçtiği, bir kısmı kısa süreliğine yurt dışından gelen podyum görünümleri, mekanın ve ekibin müsaitliği derken tüm hazırlıkların ardından çekime 24 saat kala Yaprak’a set konduğu haberi geliyor, sonrası ise yoğun bir telefon trafiği! Ancak sabahın erken saatlerinde sete giden oyuncu akşamüstüne doğru tüm tatlılığı ve enerjisiyle Tuhafier’den içeri girdiği anda zorluklar geride kalıyor, çok keyifli, hızlı ve her karesi içimize sinen bir çekim ve gülümseten samimi bir röportaj ortaya çıkıyor.


Styling: @nazlikayran
Fotoğraf: @denizozgun @asitaneyapim
Röportaj: @eylulsolakoglu
Saç: @remziates @arkhehairdesign
Makyaj: @hakankultur
Styling Asistanları: @ekinsuoktar @besttugceever
Makyaj Asistanı: @berkeserenn
Mekan: @tuhafier
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X