Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Yazın Sıcak Notalarına Mükemmel Uyum Sağlayacak Parfümle Tanışın

Shiseido’nun yazı cildinize getirecek notalardan oluşan Rising Sun ve Ever Bloom Eau de Toilette ile çiçek özlerinin doğal kokusunu cildinize taşıyın.

Yazın Sıcak Notalarına Mükemmel Uyum Sağlayacak Parfümle Tanışın Yazın Sıcak Notalarına Mükemmel Uyum Sağlayacak Parfümle Tanışın Pinterest


 

Shiseido yaz aylarında hafif kokular tercih edenleri çiçeklerin romantik esintisine davet ediyor. Gizemli bir çiçek rüyası yaşatan bu kokular, lüks bir parfüm deneyimi sunuyor. Çiçeksi notaların baskın olduğu parfümlerde meyve notalarının da etkisi hisssediliyor. Ever Bloom Eau de Toilette’in, narin beyaz çiçeklerin özlerinden oluşan kokusuyla doğanın güzellikleri cildinizde iz bırakacak. Rising Sun’ın, duyuları harekete geçirecek baştan çıkarıcı notaları kalıcı kokulardan vazgeçmeyenler için ideal yaz parfümü olacak.

Ever Bloom Eau De Toilette 
Çiçeksi ferah bir koku, iddiayı ve zarafeti bir arada sunuyor. Güçlü ve zarif kadınlar için yaratılan Ever Bloom, Shiseido’nun kurucusu Shinzo Fukuhara’nın oğlunun 1940 yılında çektiği siyah-beyaz bir kamelya fotoğrafından ilham alınarak tasarlandı. Narin beyaz çiçeklerin kullanıldığı parfüm doğanın güzelliklerini barındırıyor. Parfümde saf portakal çiçeği, gardenya varlık notalarını sürdürürken; misk, siklamen, ostmanhus, şakayık arttırılmış notalar olarak dikkat çekiyor.

Rising Sun EDT
Aydınlık, güneşli bir havada gezintiye davet eden Shiseido Rising Sun EDT, çiçeksi ve ferah kokusuyla büyülüyor. Duyuları baştan çıkaran, canlı ve tazelik hissi yaratan parfüm, limon ve deniz akorları ylang-ylang, gül, yasemin, erik ve miskle buluşuyor. Işığa duyarlı olmayan (non-photosensitive),  güneş temasıyla zararlı hale dönüşen maddeleri içermeyen (non-phototoxic) parfüm, aydınlık, güneşli, çiçeksi ve ferah etkisiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Üst notalarındaki limon ve deniz akorları, orta notalarda ylang ylang, gül ve yasemin, alt notalar Hindistan cevizi, erik, misk ve kaşmir ağacı özleri ile duyuları harekete geçiriyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X