Yeni Manikür Trendi Ayna Etkili Tırnaklar

Yeni Manikür Trendi Ayna Etkili Tırnaklar Yeni Manikür Trendi Ayna Etkili Tırnaklar Pinterest


 

Krom ve hologram tırnaklardan sonra önümüzdeki yaz ve hatta sonbahar günlerinde bile kullanabileceğiniz yeni manikür trendinin alarmı duyulmaya başlandı.

İlk olarak New York'lu tırnak artisti Julie Kandalec tarafından keşfedilen ve Intagram'da paylaşılarak duyulmaya başlanan bu yeni manikür trendi ayna etkisi yaratıyor. Aynalı güneş gözlüklerinden sonra şimdi de tırnaklarda etkisini gösterecek aynalar, çevredeki farklı renk tonları tırnaklara yansıtıyor. Tırnak artisti Julie Kandalec'in Seul'a yaptığı bir seyahat sırasında keşfettiği bu manikür, ojenin üzerine uygulanan metalik pigmentler içeren krom tekniğin tam aksine tek adımda takma tırnak olarak uygulanıyor. Farklı renk skalasının bulunduğu bu ayna manikürlerin örneklerini özellikle önümüzdeki yazın plaj stilinde göreceğize benziyor.
 
 

🚨TREND ALERT🚨 Sunglass nails 👓 spotted in Korea. Who wants them first?!!😎 #nofilter

Julie K (@julieknailsnyc) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X