Yeni Sezonda Doğaya Dönüş Yapın

Yeni Sezonda Doğaya Dönüş Yapın Yeni Sezonda Doğaya Dönüş Yapın Pinterest


 

Yeni bir mevsim, yeni başlangıçlar ve yenilikler demektir. Hayatımızdaki bu yeniliğe ise Network'un Sonbahar-Kış 2016/17 koleksiyonu ile doğaya dönüş yapıp kendimizi keşfederek çıkıyoruz. Şehrin kaosundan uzaklaşıp özlediğimiz doğaya ve özümüze davet eden Network, yeni kadın koleksiyonunda kendine dönüşten, doğallık ve rahatlıktan ilham alıyor. Koleksiyonda smart ve casualchic tasarımlar doğal dokusundan taviz vermeden öne çıkarken, yalın formlar küçük detaylarla hareketleniyor. Maskülen tavır ve feminen dokunuşların hissedildiği NetWork kadın koleksiyonunda, doğaya öykünen jogger pantolon ve triko birliktelikleri pançolarla ruhumuzu sarmalarken, triko ve deri birlikteliklerinin iddiasını konuşturuyor. Feminen aksesuar detaylarının kullanıldığı ceketlerle de doğanın ruhununu şehre uyarlıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X