Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Yeni Sezonun En Trend Çantası

Çantaya yatırım yapmayı seven kadınlardansanız, bu haberimiz sizin için!

Yeni Sezonun En Trend Çantası Yeni Sezonun En Trend Çantası Pinterest

 

 

2017 yılında Gucci, 2018 yılında Christian Dior çantaların popülerliğine hepimiz şahit olduk. Bu yıl ise bizce Bottega Veneta'nın. İtalyan moda evi 2019 Sonbahar sezonunda içerde oldukça radikal değişikliklere gitti. Daha önce Celine için çalışan, Daniel Lee'nin markanın kreatif direktörü olmasıyla, Bottega Veneta gözle görülür bir ivme kazandı. Özellikle çanta ve ayakkabı gibi aksesuarlar söz konusu olduğunda, trendleri belirleyen moda evi önümüzdeki dönemlerde de adından sıkça söz ettirecek. 

Daha yeni sezona girmeden nasıl kullancağımızla ilgili kombinlerin hayalini kurduğumuz Bottega Veneta pouch çantaları, görünen o ki tek beğenen biz değilmişiz. Rosie Huntington-Whiteley, bej çantasını son zamanlarda birçok kombininde kullanıyor. Elsa Hosk da tıpkı Rosie Huntington-Whiteley ve Sofia Vergara gibi bu çantaya gönlünü kaptırmış. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X