Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Yeni Swatch X 007 James Bond Koleksiyonuyla Tanışın

Yeni James Bond koleksiyonu ve limitli özel edisyonu keşfetmeye hazır mısınız?

Yeni Swatch X 007 James Bond Koleksiyonuyla Tanışın Yeni Swatch X 007 James Bond Koleksiyonuyla Tanışın  Pinterest


 

Swatch, gizli bir görevde! 
İşviçreli saat markası en yeni James Bond filmi No Time to Die vizyona girmeye yaklaşırken 007'den esinlenerek hazırladığı özel koleksiyonu sunuyor. Dr. No (1962), On Her Majesty's Secret Service (1969), Moonraker (1979), Licence to Kill (1989), The World is Not Enough (1999) ve Casino Royale filmlerinin orijinal afişlerinden ve açılış sahnelerinden ilham alan altı parçalık kapsül koleksiyon Şubat ayında satışa sunuldu. 007 koleksiyonundaki yedinci saat ise Swatch ve No Time to Die filminin kostüm tasarımcısı Suttirat Anne Larlarb tarafından Swatch'ın favorisi olan Q karakteri için tasarlandı. Q, takip cihazlarından gizli silahlara kadar Bond'un tüm donanımlarının yaratıcısı. No Time to Die filmindeki özel saati, onun fütüristik inovasyonlara merakı ile geleceği zamansız bir stilde bir araya getiriyor. Tıpkı kendisi gibi, özgün ve farklı. 

 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X