Yenilikçi Bir Cilt Bakım Markası: IS CLINICAL

Yenilikçi Bir Cilt Bakım Markası: IS CLINICAL Yenilikçi Bir Cilt Bakım Markası: IS CLINICAL Pinterest


Markamızın da ismi olan “IS CLINICAL”(Innovative Skincare(IS) Clinical) yani “Yenilikçi Ciltbakım” markası olarak insanların fiziksel ve duygusal sağlıklı görünümleri için etkinlikleri klinik olarak ispatlanmış cilt bakım ürünleri geliştirmeye kendimizi adadık. Cilt sağlığı bilimi geliştikçe en yüksek etkin ve etik standartları gözetiyoruz.

“Innovative Skincare” markamızı diğerlerinden ayıran ürünlerimizin etkinliklerinin klinik olarak ispatlanmış olması, ileri düzey teknoloji ile karakterize olmuş olması üstün nitelikli ürünler olması ve sadece en yüksek sınıf içerikleri kullanıyor olmasıdır.


Ürünlerimizin performansı pekçok bağımsız kuruluş tarafından yapılan klinik çalışmalarla etkinliği desteklenip belgelenmiştir.
 

“Innovative Skincare”(Yenilikçi Cilt bakımı) alanında uzman pekçok farmakoloji, genetik ve biyoloji uzmanı ve doktorları içeren birinci sınıf bir ekibi biraraya getirmiştir. Bu ekip cilt bakım ve anti-aging alanında günümüzün en son ve ileri gelişmelerini takip etmekten sorumludur.

 

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X