Yılbaşı İçin Modern Ve Göz Alıcı Hediyeler

Yılbaşı İçin Modern Ve Göz Alıcı Hediyeler Yılbaşı İçin Modern Ve Göz Alıcı Hediyeler Pinterest


 

Swarovski yeni yıla göz alıcı takılarla girmenizi sağlıyor. İlhamını kış mevsiminin çiçeklerinden alan Sonbahar-Kış 2015 koleksiyonunda her tarza ve ortama uygun farklı seçenekler sunuyor. Bilezik ve kolyelerin olduğu koleksiyon, zengin renk tonlarıyla bezeli ışıltılarla yeniden yorumlanıyor ve çağdaş tasarım parçaları sunuyor.

Miranda Kerr’in Swarovski ile hazırladığı koleksiyon da markanın en çok beğenilenleri arasında yerini aldı. Her güne uygun farklı metal kullanımların ön planda olduğu Miranda Kerr koleksiyonu, üst üste kullanılan aksesuarlar için de çok uygun. Ayrıca Swarovski mağazalarından 2 ve daha fazla ürün alana %15 indirim var. 31 Aralık tarihine kadar Swarovski'nin bu ışıltılı teklifini kaçırmayın.

Koleksiyon ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın!

Bu bir ilandır.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X