Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Yılın En Heyecanlı Çocuk Aktivitesi Başlıyor

Gap Türkiye, InStyle iş birliği ile tüm çocukları ünlü moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz'ın çekeceği fotoğraflarla Gap vitrinlerinde yer almaya çağırıyor

Yılın En Heyecanlı Çocuk Aktivitesi Başlıyor Yılın En Heyecanlı Çocuk Aktivitesi Başlıyor Pinterest


 

Her çocuk dünyaya geldiği andan itibaren saf ama bir o kadar bağımsız, durdurulamaz ve yaramazlıklarına rağmen mükemmel çocuklardır. Eğer siz de çocuğunuzun şaşırtıcı şekilde cesur, meraklı, kendinden emin, mutlu, istekli, komik, sevecen, enerjik, gururlu, açık sözlü, düşünceli, dürüst, zeki ve cool olduğunun farkındaysanız onları Gap vitrinlerinde ve InStyle sayfalarında görmek ister misiniz?

Her yıl yoğun ilgi gören Gap Kids Casting Call, bu yıl Gap Türkiye ve InStyle iş birliği ile çocuklar ve aileler için yılın en heyecanlı ve en eğlenceli aktivitesi olmaya devam ediyor. 

0-12 yaş arası çocukların katılımına açık olan Gap Kids Casting Call 2016’e katılmak oldukça kolay. Başvuru için 8 – 31 Ağustos tarihleri arasında  Gap Turkiye Facebook sayfasını beğenerek, sayfa altında oluşturulan Gap Kids Casting Call 2016 isimli uygulamaya çocuğunuzun fotoğraflarını yüklemeniz ve gerekli bilgileri doldurmanız yeterli.

Başvuru süresi tamamlandıktan sonra, Gap ve moda konusunda uzman InStyle Türkiye yetkililerinden oluşan jüri, her kategoride en çok beğeni alan başvurular arasından eleme yaparak, her kategoriden en fazla 30, toplamda 240 finalist belirleyecek. Finalistlerimiz 9 Eylül itibariyle Gap Türkiye Facebook sayfası altında bulunan uygulamadan halk oylamasına sunulacak. 26 Eylül’de son bulacak halk oylamasının sonuçları 30 Eylül’de Gap Türkiye sosyal medya hesaplarından duyurulacak. InStyle jürisinin seçeceği stil sahibi minikler InStyle Kasım sayısında ünlü moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz’ın gerçekleştireceği moda çekiminde ve Ekim ayında belirli Gap vitrinlerinde yer alma şansı yakalayacak. Gerçekleştirilecek moda çekiminde çocukları sürprizler bekliyor olacak.

Kategoriler :
1.    0-4 Baby Boy
2.    0-4 Baby Girl
3.    5-12 Kids Boy
4.    5-12 Kids Girl

Gap Kids Casting Call ile Gap ve InStyle ayrıca En Sevimli Kardeşler / İkizler, En İyi Saç, En Güzel Gülüş ve InStyle’ın Seçimi En Stil Sahibi Minik kategorilerinde de çocukları sevindirecek. 

* Herhangi bir katılım ücreti bulunmamaktadır. 
Başvurular 8-31 Ağustos 2016 arasında alınacaktır.
Kurallar ve süreç ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayın!

Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X