Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Yunan Mutfağının Yeni Konsepti Mikonos’ta

Bahçeden Masanıza Mikonos!

Yunan Mutfağının Yeni Konsepti Mikonos’ta Yunan Mutfağının Yeni Konsepti Mikonos’ta  Pinterest

 

 

Dünyaca ünlü Ftelia Plajı’nın yanında yer alan Farma Restaurant, ahşap, taş ve kumu buluşturan dekorasyonuyla, çevresindeki doğal güzellikle uyum içinde tasarlanmış otantik bir çiftlik.Farma’da, bahçeden sizin seçtiğiniz taze sebze ve meyvelerle lezzetli Yunan yemekleri servis edilirken, siz de ağaçların gölgesinde Ege Denizi manzarasına karşı benzersiz bir deneyim yaşıyorsunuz.Restoranın şef ekibi, Farma bahçesinden topladıkları en taze yerel malzemelerle hazırladıkları lezzetleri servis ediyorlar. Mutfağın başında ise Şef Charilaos Kossyfas var. Ünlü Fransız şef Alain Ducasse ve Kopenhag’daki Ayass Restaurant’ın şefi Matt Orlando'dan eğitim alan Kossyfas, Antalya'da Meze Festivali'ne de katılmıştı.
Şef Kossyfas, yemeklerini hazırlarken sadece vücudunuzu değil, ruhunuzu doyurmak için pişiriyor.Mikonos tatilinizi unutulmak kılacak bir deneyim için Farma Restaurant'ı ziyaret edin, insan ile doğa arasındaki kusursuz uyumu keşfedin.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X