Simli Ojeleri Kolay Çıkarmanın Yolları

Simli Ojeleri Kolay Çıkarmanın Yolları Simli Ojeleri Kolay Çıkarmanın Yolları Pinterest


 

Ellerimizdeki ojeleri çıkarmaya çoğu zaman üşeniriz. Hele ki elimizdeki ojeler simli ise bu silme işlemi daha da zor hale gelir. Pamuk ojemize yapışır ya da simli ojenin simleri tırnaklarımızdan tamamen silinmez. Ancak simli ojelerin olduğundan biraz daha kolay çıkmasını sağlayacak bir yöntem var. Onları pamuğa hapsedin!

Oje Renginizi Aplikasyonla Bulun
  1. Pamuğu ilk olarak küçük parçalara ayırın. Daha sonra her parçayı aseton ile tamamen ıslatın. Islattığınız pamukları tırnaklarınızın üzerine ayrı ayrı koyun ve sonra onları alimünyim folyo ya da bir lastik ile bağlayın. Çünkü bu asetonlu pamuğun tırnaklarınızla tamamen temas etmesini sağlar ve parmuklarını düşmesini önler.
  2. 5 dakika kadar tırnaklarınızı bu şekilde bekletin ve sonra tırnaklarınızın üzerinden çekerek çıkarın. 
  3. Tırnaklarınızın üzerinde çok az miktarda oje kalabilir bunun için küçük bir pamuğa aseton döküp silin. Beklettiğiniz tırnaklarınızda aseton ojeyi yumuşattığı için simlerin de pamuğa ojeyle yapışmasını sağlar. Bu nedenle daha kolay çıkarlar.
  4. Bir elinize yaptığınız aynı uygulamayı diğer parmağınıza da yapın. Parmaklarınız pamuklu olacağı için iki elinizi de aynı aynda yapmak zor olabilir. 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X