Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Sizin İçin En Uygun Foreo Hangisi?

FOREO LUNA ailesinin üyeleri olan LUNA™ 2, LUNA™ mini 2, LUNA™ go ve LUNA™ play plus modelleri farklı ihtiyaçlara cevap vermek için tasarlandı.


 

 

35 yaş ve üzerindeysen
Yıllar ne çabuk akıp gitti. Akıp giden zaman içinde yaşanan her anın en özel duyguları ise yüzünüzde ince çizgiler bıraktı. Cildinizde oluşan kırışıklıklar aynaya bakınca sizi üzüyorsa sizin için LUNA 2 doğru tercih olacak.. Çünkü LUNA 2 anti-aging modu ile cilt yaşlanmasına odaklanırken aynı zamanda cildinizi derinlemesine temizleyerek güzelliğinize ışıltı katıyor.
 
Her anında özel hissetmek istiyorsan
Yaşamın her anında kendini özel hissedenlerden biriyseniz FOREO sizi anlıyor ve kişiselleştirilebilen cilt bakımı sunuyor. Üç bölgeli yüz temizleme başlığı ile tüm cilt tipleri için optimize edilebilen LUNA™ mini 2 tam da size göre. Ayrıca cildinize zarar vermeden nazikçe temizlemeye yarayan medikal standarttaki silikon başlığı, bakteri birikimini engelleme özelliği ile plastik veya naylon malzemeli yüz temizleme cihazlarından 35 kat daha hijyenik bir bakım ritüeli  sunuyor.
 
Seyyahlara özel bakım
“Ben çok gezerim, gittiğim yerlerde de bakımımı asla ihmal etmem” diyorsanız, LUNA go tam size göre. Minik boyu ile valizinizde hiç yer kaplamayacak ve seyahatleriniz sırasında sadece 2 dakikada günlük cilt bakımınızı kusursuz olarak gerçekleştirebileceksiniz. Cildinize sağladığı temizliğin yanı sıra doğal güzelliğini geri kazandıran LUNA go ile tüm seyahat fotoğraflarınızda güzelliğiniz ön planda olacak.
 
Gençlik başımda duman
“Gencim, güzelim, hızlı yaşarım” diyenler için geliştirilen LUNA™ play plus 7 ayrı renk seçeneği ile rengarenk hayatınıza ayak uyduruyor. Genç yaşlarda oluşan gözenekleri başından önleyerek ilerleyen yaşlarda hep genç görünmenizi sağlayacak olan ürün tek şarjla 400 defa kullanılabiliyor ve 2 bölgeli başlığı ile hem yanak gibi geniş cilt yüzeyini hem de T bölgesini nazikçe temizliyor.

FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X