Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

14 Mart’ta Gecenin Nabzı 0ndokuz30 ile Alancha’da Atacak!

Ondokuz30 by Çiğdem Arkant ve The Party by Rafi Moreno iş birliği ile düzenlenen partilerin mart ayı sürprizi Alancha’da!

14 Mart’ta Gecenin Nabzı 0ndokuz30 ile Alancha’da Atacak! 14 Mart’ta Gecenin Nabzı 0ndokuz30 ile Alancha’da Atacak! Pinterest

 

 

  Her ay farklı konseptlerle eğlence severleri bir araya getiren Çiğdem Arkant ve Rafi Moreno’nun mart ayında çok konuşulacak partisi için geri sayım başladı.
  Yaptığı farklı konsept partiler ile her geçen gün yoğun katılımlı ve bol eğlenceli organizasyonlar hayata geçiren Ondokuz30 by Çiğdem Arkant ve The Party by Rafi Moreno, İstanbul’un en prestijli mekanı Alancha’da 14 Mart Perşembe günü büyük bir partiye imza atmaya hazırlanıyor. Gecenin sürprizi ise canlı müzikleri ve kadrosu ile merakla beklenen Fondeep grubu.
  Vokalde Serra Erkoç, klavye ve vokalde Hakan Caneroğlu, davulda Aydın Karabulut, bas gitarda Hami Barutçu ve gitarda Cihat Akyıldız’ın yer aldığı grup, geceyi unutulmaz yapacak performansları ile doyasıya eğlence vaat ediyor.
 
  Etkinlik saat 21.00 de ba��layacaktır.
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X