Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

2020 Yazının En İddialı İş Birliği: DCEY x Divarese

DCEY x Divarese koleksiyonu, iddialı gündüz stilinden gece ışıltısına; günün her anında, adımların stil dozunu artırıyor.

2020 Yazının En İddialı İş Birliği: DCEY x Divarese 2020 Yazının En İddialı İş Birliği: DCEY x Divarese Pinterest


 

 Divarese; dünyaca ünlü moda markalarını trend takipçileriyle buluşturan, davet stilinin öncü satış ve kiralama platformu Davet Çok Elbisem Yok ileDCEY x Divarese koleksiyonu için güçlerini birleştirdi.
Her iki markanın, vizyonunu modern tasarım anlayışı ile yansıttığı, sınırlı sayıda üretilen 15 parçalık özel koleksiyon; bu yaz, ayakkabı tutkunları ile buluşuyor.Dinamik, Yenilikçi ve Cesur
Güneşin en parlak tonlarındaki sarı ve turuncu deri terliklerin ikonik topukları, stilleri gündüzden geceye taşıyan adımların çarpıcı detayları olarak öne çıkıyor. Sezon trendlerini yansıtan geometrik topuk formlu terlikler, her stile renkli ve dinamik bir imza atıyor.
İddialı Tavır
Mavi, siyah ve beyazın deri ile buluştuğu küt burunlu terlikler; stilinde geometrik formlara yer veren kadınların görünümüne iddialı bir referans oluyor. Yenilikçi, modern ve çarpıcı stillere giden adımlar; DCEY x Divarese koleksiyonundan geçiyor.

Kristal Parlaklığında
Sivri burunlu formu ve kristal kaplı bantlarıyla öne çıkan, bilekten bağlamalı süet sandaletler; gold ve gümüş renkleriyle gece şıklığının stil kodlarını oluşturuyor. Retro esintisi yaratan kristal taş tokalı saten terlikler ise stilinde feminenlik dozunu artırmak isteyen kadınların yeni vazgeçilmezi oluyor.

Gündüzden geceye yaz şıklığını yansıtan sınırlı sayıdaki DCEYxDivarese kapsül koleksiyonu; seçili Divarese mağazalarında, Divarese.com.tr’de, DCEY showroom’unda ve Davetcokelbisemyok.com’da sizleri bekliyor.
Kapsül koleksiyonu ve çekimleri daha yakından incelemek isteyen ayakkabı tutkunları ise @divareseonline ve @davetcokelbisemyok Instagram hesaplarını keşfetmeye davetli.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X