Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Alaçatı’da Spa Keyfi Yaşamak İçin: Antmare Hotel

Şık konseptli Port Alaçatı evleri ile Antmare, muhteşem manzarası, özel hizmeti ile huzuru yakalayabileceğiniz bir tatil vaat ediyor.

Alaçatı’da Spa Keyfi Yaşamak İçin: Antmare Hotel Alaçatı’da Spa Keyfi Yaşamak İçin: Antmare Hotel Pinterest

 

 

Tamamı doğal ahşap, taş ve mermerden oluşan otel Güney Fransa St. Tropez’deki Grimaud Köyü mimarisinden esinlenerek inşa edilmiş. İçerisinde yer alan, sauna ve hamam gibi hizmetlerin bulunduğu kapsamlı SPA merkezinde dilediğiniz zaman hizmet alabiliyorsunuz. Ayrıca serinlemeniz için denize kadar gitmek istemediğinizde, biri deniz suyu biri de tatlı su ile doldurulmuş iki yüzme havuzu bulunuyor. Çocuk havuzu ve kapalı havuz da atlanmamış. Antmare’ye adını veren deniz; özel plajı, çevre düzenlemesi ve insana huzur veren sakinliğiyle her an yanınızda. Otelin önündeki plajda ise yelken eğitimi ve amatör balıkçılık hizmeti alabileceğiniz tekneler de mevcut. Antmare, kalbi Ege’de kalanları sabırsızlıkla bekliyor!

Alaçatı Port Mevkii - Alaçatı, İzmir +90 232 716 9433
www.kucukoteller.com.tr/antmare
 

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X