Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Boss Yaz 2018 Modellerini Keşfedin

Boss; sade, elegant ve ikonik Classic Women's Sport saatleri, ofis stilinden özel davetlere kadar stilinize eşlik ediyor.


 

 

BOSS Watches bu spor-şık koleksiyonunu, sunduğu sayısız stil alternatifi sayesinde yanınızdan asla ayırmak istemeyeceksiniz. Bu zarif saat koleksiyonu sadece bahar gardırobunuzun eşyaları arasında yer almakla sınırlı kalmayıp yıllar boyu stilinize eşlik eden aksesuarlar arasında yerini alacak. Modern ve zarif iş kadını stilinden alınan ilhamla tasarlanan Classic Women's Sport, BOSS Watches güçlü, çekici ve benzersiz şekilde feminen yönünü ortaya koyuyor.

Kadran içinde yer alan fonksiyonları, Quartz makinesi, paslanmaz çelik kasası ve kadranında yer alan ışıltılı taşlar sayesinde bu koleksiyon, BOSS Watches dünyasını eşsiz ve zamansız estetiğiyle tamamlıyor.

Senfoni Koleksiyonu
Zamanın hızla akıp geçerken ve yarını düşünmeden anı yaşarken her adımınızda yanınızda size eşlik edecek kadar şık ve özgüvenli, sofistike modern kadın için tasarlanmış mükemmel bir saat koleksiyon karşımızda. 2018 trendlerinden esinlenerek tasarlanan bu özel koleksiyon, günün her anında elegant stilinden ödün vermeyen kadınların bileğine mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor: Sağduyulu ama çekici, küçük ama oldukça hassas ve elbette, kesinlikle güvenilir…
Zarif göstergeler ve kadranda yer alan fonksiyon detayları, BOSS Watches saatseverlerin yaşam tarzlarında asla bir yanılsama yaşamamasını sağlar. Bu saatler, kendi zamanlarını ve kendi yollarını yönetmek isteyen modern kadınlar için mükemmel olarak tasarlanmıştır.

Oksijen Koleksiyonu
Adından da anlaşıldığı üzere, bu aile tam olarak saatin doğası ve niteliğine odaklanmıştır. Basic çizgilere yönelen, sade, yalın,  rahat ve modern tasarımıyla ön plana çıkan Oksijen koleksiyonu, şıklığından ve konforundan ödün vermeyen erkekler için yaratılmıştır.

BOSS Watches 2018 kadın saat modelleri Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr ‘de sizleri bekliyor.


FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X