Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Kiko Milano Magical Holiday Koleksiyonu İle Yeni Yıla Işıltı Katıyor

Duyulara hitap eden Magical Holiday koleksiyonunu deneyimlemeye davetlisiniz.

Kiko Milano Magical Holiday Koleksiyonu İle Yeni Yıla Işıltı Katıyor Kiko Milano Magical Holiday Koleksiyonu İle Yeni Yıla Işıltı Katıyor Pinterest


 

KIKO Milano’nun güzelliğinize büyülü bir dokunuş sağlayacak koleksiyonu Magical Holiday ile yeni mevsimi kutlamanın zamanı geldi. Cildinize ışık banyosu yaptıracak ürünleri içeren yeni koleksiyon, aynı zamanda doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak.
Koleksiyonun özel parçalarından altın rengindeki yüz maskesi cildinizi nemlendirirken canlandıracak, nemlendirici yüz kremi ise yüzünüzü kışın soğuğuna karşı koruma altına alacak.
 


Cildinize Hafif Bir Parıltı
Koleksiyonun çok hafif bir baz oluşturan mat pudrası sonrasında, ipeksi yapıdaki Magical Holiday Parlak Blush ile yanaklarınıza hafif pembe veya mercan rengi canlılığı katabilirsiniz. Alnınız, elmacık kemikleriniz ve dudak çukurunuza uygulayabileceğiniz Magical Holiday Işıltı Damlaları cildinizin parlaklığını artıracak.Blush & Highlighter palet ile dikkat çekmek istediğiniz noktalardaki renk yoğunluğunu güçlendirirken, üç boyutlu parlaklık için kullanabileceğiniz Magical Holiday Sparkle Highlighter ve Magical Holiday All-In-One Yüz Palet ile fotoğraf filtrelerindeki gibi güzellik efektlerine küçük dokunuşlarla ulaşabileceksiniz.
 


Gözlerinize Metalik Renk Yoğunluğu
Magical Holiday Quad Dumanlı Göz Farı, göz makyajınız için yumuşak ve açık tonları bir araya getirerek göz makyajınız için ideal bir baz oluşturacak. Magical Holiday Üçlü Metalik Göz Farı veya Magical Holiday Krom Göz Farı’nın daha koyu renk tonlarıyla tercihiniz ister klasik dumanlı göz isterseniz de daha keskin bir “gözlerime bak” efekti olabilir. Magical Holiday Duo Eyeliner’ın dumanlı siyah rengindeki ucuyla kirpiklerinizin üzerine keskin bir çizgi çektikten sonra, diğer uçtaki parlak siyah rengiyle kontrast yaratarak çekici bakış etkisi için can alıcı hamleyi yapabilirsiniz. Son olarak yoğun siyah rengiyle Magical Holiday Hacim Maskara kirpiklerinize uzun ve hacimli bir görüntü sağlayacak.
 


Dudaklara Çekici Renkler
Magical Holiday’in mat ve krem ruj seçenekleriyle zenginleşen dudak makyajında doygun parlak görüntüyü koleksiyonun dudak parlatıcısı ile verebilirsiniz. Özel parçalardan Wow ruj ise zengin pigment ve parıltı katan etkisiyle dudaklarınıza güçlü bir etki katacak.
Makyajınızın son aşamasında ise tırnaklarınızı, koleksiyonun tırnak parlatıcısı ile üst cilası ile gerçek elegant duruşa kavuşturabilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X