Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Lenovo Partisi

Etkinlikten izlenimler


 

 

For Those Who Do sloganıyla kitlelerin takip ettiği başarılı isimleri bir araya getiren Lenovo`nun Wan-na`daki partisinde gece boyunca spesiyal kokteyller Savaş Özbey`den, moda eleştirileri Melis Alphan`dan, şehir fısıltıları Esin Övet`ten ve müzikler Oben Budak`tan soruluyordu. Dört gazeteci, Lenovo Doer Partisi`nde kendi doer`larını (ilham veren, hayallerini gerçekleştiren ve fark yaratan) açıkladı. Savaş Özbey Hürriyet gazetesinin başarılı muhabirlerinden Hakan Gence`yi, Melis Alphan tasarımcı Zeynep Tosun`u, Esin Övet son günlerin öne çıkan modeli Özge Ulusoy`u, Oben Budak ise başarılı blogger Ufuk Onur Tapan`ı lanse etti. Gelen konuklarla yakından ilgilenen dört gazeteci aynı zamanda twitter`da da gecenin nabzını artırmayı ihmal etmedi.

Geceden görüntüler ve davetlilere sorduğumuz "Hangi teknolojik ürünün bağımlısısınız?" sorusunun cevabı için lütfen fotogaleriyi tıklayın.

Solda: Oben Budak, Esin Övet, Melis Alphan ve Savaş ÖzbeyFOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktad��r. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X