Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Nars 25. Yılını Çok Özel Bir Koleksiyonla Kutluyor

Nars 25: 25 yıldır güzellik kurallarını yıkıyor!

Nars 25. Yılını Çok Özel Bir Koleksiyonla Kutluyor Nars 25. Yılını Çok Özel Bir Koleksiyonla Kutluyor Pinterest


 

Kural yok, sadece dudaklar var. Geleneksel güzellik algısını kıran 25 yılını kutlamak için, NARS güzellik anlayışını ve alışılmış düzeni bozan 72 renk orijinal ruj koleksiyonunu sunuyor. Kreatif bir vizyona sahip efsanevi makyaj artisti, NARS markasının kurucusu ve Kreatif Direktörü François Nars’a saygı niteliğinde olan bu koleksiyon sınırsız yetenek ve kendini ifade etme biçimini temsil ediyor. Mat, saten ve parlak bitişlerde, yüksek pigmentli inovatif formülü, anında renk sağlayan ve dudakları nemlendirme özelliğiyle çığır açan bir hafifliğe sahip.Tek sürüşte güçlü ve durdurulamaz renklere eriş. Ezber bozan görünümler için cesur renklerden yardım al ve baştan çıkarıcı nude’lar ile kendini açığa çıkar.
 
Özellikler
  • Renk Skalası: NARS’ın ruj kategorisindeki en geniş renk skalası.
  • İnovatif Formül: Hafif yapısı ile tüm bitişlerde ve hatta koyu renklerde pürüzsüz ve uzun süreli bir konfor hissi sağlıyor.
  • Önemli içerikler: Çarkıfelek Meyvesi Çekirdeği Yağı içeren formülü ile cildi canlandırıyor, Moringa Meyvesi Çekirdeği Yağı ile renk kalitesini arttırıyor ve koruyor.
  • Yeni Ambalaj: Bütün renkler, özel yumuşak dokulu siyah mat ambalaj ve beyaz NARS logosu taşıyor.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X