Sarılaşmış Tırnaklarınızdan Kurtulun

Sarılaşmış Tırnaklarınızdan Kurtulun Sarılaşmış Tırnaklarınızdan Kurtulun Pinterest


 

Sarı tırnakların güzel bir görüntü olmadığı ortada, ama çözümü var.

Maniküre biraz ilgi duyan herkesin tahmin edebileceği gibi, sararmış tırnakların en bilinen nedeni oje, özellikle de koyu renkliler. Eğer koyu renkli manikürünüz tırnaklarınızı sararttıysa, evde yapabileceğiniz basit bir tedaviyle, bu sorundan kurtulabilirsiniz.

3 ya da 4 yemek kaşığı oksijenli suyu yarım bardak suyla iyice karıştırın. Tırnaklarınızı iki dakika boyunca hazırladığınız bu karışıma batırın. Yumuşak bir diş fırçası kullanarak, tırnaklarınızı hafifçe fırçalayın ve suyla durulayın. Bu işlemi ihtiyaç duydukça haftada iki ya da üç kez tekrarlayabilirsiniz.

Elinizde oksijenli su yok mu? Onun yerine beyazlatıcı bir diş macunu kullanın. Tırnaklarınız üstüne ince bir kat sürdükten sonra 10 dakika bekletin. Biraz ovuşturduktan sonra, diş macununu durulayın ve son olarak yumuşatıcı tırnak ve tırnak eti yağı uygulayın.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X