Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Sasha Pivovarova H&M Beauty Kampanyasında

Sasha Pivovarova H&M Beauty Kampanyasında Sasha Pivovarova H&M Beauty Kampanyasında Pinterest

 

 

Bu karelerden sonra H&M'in kozmetik reyonlarını daha çok seveceksiniz! Son dönemin yükselen modellerinden Sasha Pivovarova, H&M'in güzellik kısmı için poz verdi. Cüneyt Akeroğlu'nun çektiği fotoğraflarda, bu sonbaharın makyaj trendleri 'yok gibi makyaj' (no makeup makeup), metalik göz makyajı, bordo dudaklar, grafik eyeliner karelere yansıyor.H&M mağazalarının kozmetik koleksiyonunun 2015 Sonbahar-Kış kampanyasında, Sasha Pivovarova'nın makyajını yapan ise Fransız makyaj artisti Violette. Manikür ise Elisa Ferri tasarımı.700'den fazla parçanın olduğu H&M'in kozmetik koleksiyonunda makyaj çantanızın her bir kısmı için seçenekler yer alıyor. Ruj, maskara, lip gloss, allık, pudra, far, fırçalar, oje ve çok daha fazlasının olduğu koleksiyonla istediğiniz makyaj stilini tasarlayabilirsiniz.
 
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X