Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Su Kullanmadan Makyajınızı Temizleyin

Su Kullanmadan Makyajınızı Temizleyin Su Kullanmadan Makyajınızı Temizleyin Pinterest

 

Cilt sağlığımız için her gün makyajımızı temizlememiz lazım. Ancak bazen ya temizlemeye üşeniyor ya da tek bir adımda oturduğumuz yerde temizlemek istiyoruz. İşte makyajımızı kısa sürede çok uğraşmadan su kullanmadan temizlememize ise serinletici kremler yardımcı oluyor.

Eczanelerde bazı markaların bakım ürünleri arasında yer alan ve cold krem olarak satılan serinletici kremler, besleyici ve rahatlatıcı etkileriyle biliniyor. Ancak bu serinletici kremler makyaj temizlemede de kullanılıyor. Kullanırken tek yapmanız gereken kremi elnize bir miktar alıp yüzünüze sürün ve yayın daha sonra bir peçete yardımıyla cildinizden kremle birlikte makyajınızı temizleyin. Yüzünüzü temizlerken peçetenin cildinize çok bastırıp tahriş etmemesine ve kremin gözlerinizi yakmamasına dikkat edin. Yüzünüzü temizlemenize gerek kalmaz. Ama eğer yine de yıkamak isterseniz su ve kremin birleşerek cildinizi ne kadar yumuşattığını göreceksiniz.

Su kullanmadan serinletici kremle yüzünüzdeki makyajı temizlerken ayrıca cildinizin yumuşamasını sağlar.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X