Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Ünlü İsimler Eleventy Davetinde Buluştu

Eleventy’nin,Türkiye’deki ilk mağazasını İstinyePark’ta açmasının onuruna, Ulus 29’da verilen davete; iş, moda ve magazin dünyası yoğun ilgi gösterdi.

Ünlü İsimler Eleventy Davetinde Buluştu Ünlü İsimler Eleventy Davetinde Buluştu Pinterest

 

 

Doğuş Perakende Grubu ve Eleventy’nin kurucularından, aynı zamanda markanın Erkek Koleksiyonları Kreatif Direktörü olan Marco Baldassari’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen davete; Dilan Çiçek Deniz, Furkan Andıç, Tuan Tunalı,  Arzu Kunt, Zeynep-Mehmet Ali Hatemi,  Gülden Güral, Sinem Yıldırım, Serap-Volkan Sarı, Emre Ziyal, Berk- İpek Köse, Burak Hatipoğlu, Dilek Birgen, Melis Özer,  Emre Kızılırmak, Emre Yusufi, Akasya Asıltürkmen, Arda Türkmen, İskender Paydaş, Kerem Göğüş,  Ayşe Tolga, Gökay Gündoğdu gibi isimler katıldı. Etkinlikte gerçekleştirilen 2018-19 Sonbahar-Kış Erkek koleksiyonu defilesi, konuklardan tam not aldı. DJ kabininde Doğuş Çabakçor ve Doğa Çabakçor’un yer aldığı davette konuklar gecenin ilk saatlerine kadar eğlendi.
 
Marco Baldassari geceyle ilgili yaptığı konuşmada, Doğuş Perakende Grubu ile yaptıkları işbirliğinden ve İstinyePark’ta açılan mağazadan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Baldassari, “2016 yılında başlayan işbirliğimizi İstinyePark’ta açtığımız mağazamızla taçlandırdık, daha da büyük işlere imza atacağımıza inancım tam.” dedi.
 
Eleventy, Erkek Stilinde Fark Yaratıyor

Eleventy 2018-19 Sonbahar-Kış Erkek koleksiyonu, ilhamını 70’lerin ve 80’lerin İngiltere’si ve İskoçya’sından alıyor. Çalılıkların ve zarif bahçelerin davetkar sıcak bal tonları ve yanık toprak geçişleri, Britanyalı kadim üreticilerin iplikleri ve kumaşlarıyla buluşuyor. Gri tonları, sonbahar yeşilleri, sarı, turuncu ve kırmızı geçişler barındıran militer mavi, koleksiyonda hakimiyetini gösteriyor. Renk ve malzemenin anlamı, İtalyan zanaatkarların stiliyle, çağdaş bir anlayışla yeniden yorumlanıyor.
 

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X