Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Vakko Wedding İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Vakko Wedding, 2014 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda yer alan gelinlikleri Zorlu Center mağazasında düzenlediği Trunk Show ile tanıttı


 

 

Ünlü markaların koleksiyonlarının yanında kendi gelinlik koleksiyonu ile farklı tarzlara hitap eden Vakko Wedding, 2014 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu tanıttı. Zorlu Center`daki mağazasında gerçekleştirdiği Trunk Show`da, Vakko Wedding`in yeni koleksiyonuna InStyle moda editörü Nazlı Kayran eşlik etti.  
Bu yılın trendlerini mercek altına alan Nazlı Kayran, Vakko Weddings’in Trunk Show`u için gelenlere farklı gelinlik alternatiflerinden örnekler sundu. Kısa, uzun kollu, çiçek motifli, işlemeli, vintage stilinde ve sade gelinliklerin olduğu Vakko Weddings TrunkShow’daki modellere bakmak için fotogaleriye tıklayabilirsiniz. 

FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X