Vakkorama Fuerza Bruta’yı İstanbul’a Getiriyor

Vakkorama Fuerza Bruta’yı İstanbul’a Getiriyor Vakkorama Fuerza Bruta’yı İstanbul’a Getiriyor Pinterest


Vakkorama, Fuerza Bruta gösterisinde tüm gençleri ve kendini genç hissedenleri "akılda kalıcı deneyimler" yaşamaya davet ediyor.
 


İnteraktif gösteri, müzik, ışık, dans, performans, akrobasi gibi disiplinlerarası çağdaş sanatın tiyatroya uyarlanmış hali olan Fuerza Bruta, New York, Buenos Aires, Londra, Mexico, Pekin, Tel Aviv ve Miami'den sonra şimdi de Vakkorama ile İstanbul'da izleyenlerin ayaklarını yerden kesecek.

Dünya çapında 50 ülkede 5000'in üzerinde performans ile 2 milyondan fazla izleyici ile buluşan Fuerza Bruta, 16 Kasım'dan itibaren Volkswagen Arena'da sahnelenecek.10 farklı bölüm ile 70 dakikalık büyüleyici bir deneyim sunacak Fuerza Bruta, şaşırtıcı, heyecan verici sürprizlerle de dolu.

Teknoloji ile sanatın bir araya geldiği Fuerza Bruta, izleyicilerin 360 dereceyle izleyebilecekleri bir sahne ve akıllara durgunluk veren görsel efektler ile muazzam bir illüzyon yaşatıyor. "brute force”, ispanyolca’da “ağzı açık bırakacak, şaşırtıcı, heyecan verici” anlamına gelirken, fuerza bruta , dev kadrosuyla müzik, su, dans ve akrobasi ile örülü muhteşem bir gösteri vadediyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X