Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Yeni Yılda Vichy ile Sağlıklı Güzellik

Probiyotik içerikli Vichy Slow Age Bakım Kremi, maruz kaldığımız çevresel faktörlere ve yaşam tarzımıza karşı oluşan cilt yaşlanmamızı yavaşlatıyor.

Yeni Yılda Vichy ile Sağlıklı Güzellik Yeni Yılda Vichy ile Sağlıklı Güzellik Pinterest

 

 

Çevresel faktörler (UV ışınları, hava kirliliği) ve yaşam tarzınız (stres, düzensiz beslenme) cilt yaşlanmasını %80 etkiler.  Probiyotik türevi Bifidus, antioksidan ekstresi Baicalin, Vichy termal suyu ve UV filtreleri ilk defa bu formülde birleşti. 

Probiyotik içerikli Vichy Slow Age bakım kremi, her gün maruz kaldığımız çevresel faktörlere ve yaşam tarzımıza karşı oluşan cilt yaşlanmamızı yavaşlatıyor, kırışıklık ve lekelerin azalmasına yardımcı oluyor. Üstelik içeriğinde bulunan SPF 25/30 güneş koruması ile cildi UV ışınlarına karşı koruyor.


Vichy ile cildinizin günlük probiyotik ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır olun!
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X